Ssar

ssar
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2022
Location: Portugal

more Recent Ratings

80 21% Freaky Friday (2003) - Rated 18 Jan 2022
80 21% Herbie: Fully Loaded (2005) - Rated 18 Jan 2022
80 21% Just My Luck (2006) - Rated 18 Jan 2022
85 42% Mean Girls (2004) - Rated 18 Jan 2022
85 42% Frozen (2013) - Rated 18 Jan 2022
90 56% How I Live Now (2013) - Rated 18 Jan 2022
90 56% Free Fire (2017) - Rated 18 Jan 2022
90 56% Amadeus (1984) - Rated 18 Jan 2022
70 4% The Color Purple (1985) - Rated 18 Jan 2022
100 84% Schindler's List (1993) - Rated 18 Jan 2022