Spooky64

spooky64
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 28 May 2008
Location: USA

more Recent Ratings

87 45% Time Bandits (1981) - Rated 28 May 2008
5% Minority Report (2002) - Rated 28 May 2008
90 60% The Matrix (1999) - Rated 28 May 2008
85 35% Back to the Future (1985) - Rated 28 May 2008
100 85% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 28 May 2008
90 60% Office Space (1999) - Rated 28 May 2008
20 15% Casino Royale (2006) - Rated 28 May 2008
"Horrible bond movie."
100 85% The Departed (2006) - Rated 28 May 2008
80 25% Being John Malkovich (1999) - Rated 28 May 2008
100 85% Cruel Intentions (1999) - Rated 28 May 2008