spmeans
Recent Ratings
Check out spmeans's...
90 93% | Akeelah and the Bee (2006) - Rated 14 Aug 2007 |
98 99% | United 93 (2006) - Rated 14 Aug 2007 |
21 17% | Friday (1995) - Rated 14 Aug 2007 |
71 66% | Ghost in the Shell (1995) - Rated 14 Aug 2007 |
85 85% | Chungking Express (1994) - Rated 14 Aug 2007 |
52 49% | She's the One (1996) - Rated 14 Aug 2007 |
95 97% | Apocalypse Now (1979) - Rated 14 Aug 2007 |
10 5% | Four Rooms (1995) - Rated 14 Aug 2007 |
90 93% | A River Runs Through It (1992) - Rated 14 Aug 2007 |
90 93% | Enron: The Smartest Guys in the Room (2005) - Rated 14 Aug 2007 |