SonKaiser
Bio: Everyone will die, and the universe will not even notice.
Recent Ratings
Check out SonKaiser's...
80 69% | Lincoln (2012) - Rated 07 Apr 2016 |
70 42% | Skyfall (2012) - Rated 07 Apr 2016 |
70 42% | Flight (2012) - Rated 07 Apr 2016 |
70 42% | Trouble with the Curve (2012) - Rated 07 Apr 2016 |
80 69% | Batman: The Dark Knight Returns, Part 1 (2012) - Rated 07 Apr 2016 |
70 42% | The Expendables 2 (2012) - Rated 07 Apr 2016 |
80 69% | Argo (2012) - Rated 07 Apr 2016 |
80 69% | End of Watch (2012) - Rated 07 Apr 2016 |
70 42% | The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 07 Apr 2016 |
60 20% | The Dictator (2012) - Rated 07 Apr 2016 |