somsrad
Recent Ratings
Check out somsrad's...
70 47% | Alien: Resurrection (1997) - Rated 26 Dec 2014 |
80 72% | The World's End (2013) - Rated 26 Dec 2014 |
80 72% | Hot Fuzz (2007) - Rated 24 Dec 2014 |
85 84% | Take Shelter (2011) - Rated 24 Dec 2014 |
80 72% | Gone Girl (2014) - Rated 23 Dec 2014 |
90 92% | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Rated 22 Dec 2014 |
70 47% | Alien 3 (1992) - Rated 20 Dec 2014 |
83 81% | The Chaser (2008) - Rated 20 Dec 2014 |
85 84% | Boogie Nights (1997) - Rated 20 Dec 2014 |
65 36% | Noroi (2005) - Rated 20 Dec 2014 |