Solmyr

solmyr
Film Freak - 781 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2024
Location: The Hague, Netherlands

more Recent Ratings

50 2% Unknown Pleasures (2002) - Rated 16 Aug 2024
70 22% Miracle Mile (1988) - Rated 16 Aug 2024
50 2% Await Further Instructions (2018) - Rated 05 Aug 2024
60 7% American Fiction (2023) - Rated 05 Aug 2024
60 7% Zivot je cudo (2004) - Rated 05 Aug 2024
60 7% Wicked Little Letters (2023) - Rated 05 Aug 2024
60 7% Bad Education (2004) - Rated 05 Aug 2024
60 7% A Few Good Men (1992) - Rated 05 Aug 2024
60 7% Eating Raoul (1982) - Rated 05 Aug 2024
60 7% The Night Owl (2022) - Rated 05 Aug 2024