SoapTastesOk
Bio: I am a cinephile from Turkey. My favorite genres are fantasy and biography. ( Big fan of LOTR triology )
Recent Ratings
Check out SoapTastesOk's...
51 12% | Hulk (2003) - Rated 09 Feb 2018 |
95 83% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 09 Feb 2018 |
85 52% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 09 Feb 2018 |
100 97% | Network (1976) - Rated 09 Feb 2018 |
80 38% | I, Robot (2004) - Rated 09 Feb 2018 |
60 16% | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 09 Feb 2018 |
87 59% | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Rated 09 Feb 2018 |
30 4% | Limitless (2011) - Rated 09 Feb 2018 |
75 28% | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Rated 09 Feb 2018 |
40 6% | Suicide Squad (2016) - Rated 09 Feb 2018 |