Sleigh Ride
Recent Ratings
Check out Sleigh Ride's...
90 44% | Something's Gotta Give (2003) - Rated 13 Jan 2011
"Cute!"
|
85 26% | Fargo (1996) - Rated 13 Jan 2011
"Funny! Canadian accent!"
|
96 91% | Pride & Prejudice (2005) - Rated 13 Jan 2011
"Majestic!"
|
95 79% | George of the Jungle (1997) - Rated 13 Jan 2011
"George George George of the jungle!"
|
92 61% | Bruce Almighty (2003) - Rated 13 Jan 2011
"Funny!!!!"
|
90 44% | Avatar (2009) - Rated 13 Jan 2011
"Wow! Not all that original but still pretty darn cool."
|
20 5% | Date Movie (2006) - Rated 13 Jan 2011
"Just....no. Definitely no."
|
80 20% | Dumbo (1941) - Rated 13 Jan 2011
"Cute elephant, okay movie."
|
90 44% | The Silence of the Lambs (1991) - Rated 13 Jan 2011
"Scary, but good!"
|
90 44% | Seabiscuit (2003) - Rated 13 Jan 2011
"Inspiring"
|