Skrewtape

skrewtape
Film Freak - 661 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2010
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Skrewtape's...

37 19% The Book of Eli (2010) - Rated 21 Jan 2011
66 37% Paranormal Activity (2009) - Rated 19 Jan 2011
84 60% Precious (2009) - Rated 14 Jan 2011
38 20% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 09 Jan 2011
0% Wing Commander (1999) - Rated 02 Jan 2011
18 9% A Bay of Blood (1971) - Rated 02 Jan 2011
16 7% Lake Placid (1999) - Rated 02 Jan 2011
18 9% The Little Rascals (1994) - Rated 02 Jan 2011
11 4% The Smokers (2000) - Rated 02 Jan 2011
3% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 02 Jan 2011