Sinatrex
Recent Ratings
Check out Sinatrex's...
66 17% | Pinocchio (2022) - Rated 19 Jun 2023
"The premise and intrigue behind this movie is enticing but the first half is tough to get into and fall in love with. During the second half the story started to take a bit more shape and it greatly improved. Pinocchio himself was very annoying, especially in the first few scenes, however I feel this improves later on."
|
90 87% | Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 19 Jun 2023 |
92 94% | Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 19 Jun 2023 |
38 1% | The Snowman (2017) - Rated 26 Oct 2019 |
84 59% | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Rated 26 Oct 2019 |
70 21% | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Rated 26 Oct 2019 |
74 25% | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 26 Oct 2019 |
64 11% | Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 11 Nov 2018 |
91 91% | Deadpool 2 (2018) - Rated 19 May 2018 |
66 17% | Avengers: Infinity War (2018) - Rated 19 May 2018 |