sigurros
Bio: movie buff
Recent Ratings
Check out sigurros's...
85 66% | The Invention of Lying (2009) - Rated 23 Nov 2020 |
85 66% | Formula 1: Drive to Survive (2019) - Rated 08 May 2020 |
95 90% | The Last Dance (2020) - Rated 08 May 2020 |
90 82% | Middleditch & Schwartz (2020) - Rated 08 May 2020 |
95 90% | Uncut Gems (2019) - Rated 19 Apr 2020 |
87 72% | Vavien (2009) - Rated 07 Apr 2020 |
90 82% | The English Game (2020) - Rated 02 Apr 2020 |
95 90% | Parks and Recreation (2009) - Rated 23 Oct 2019 |
70 27% | Arabesk (1989) - Rated 06 Jul 2019 |
90 82% | Selamsiz bandosu (1987) - Rated 05 Jul 2019 |