siegelmann

siegelmann
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2015
Location: Germany

more Recent Ratings

20 2% The Addiction (1995) - Rated 27 Oct 2020
40 20% Cinema Paradiso (1988) - Rated 24 Jun 2018
100 98% Ginger Snaps (2000) - Rated 27 Mar 2018
70 57% Inauguration of the Pleasure Dome (1954) - Rated 25 Mar 2018
70 57% The Conformist (1970) - Rated 22 Mar 2018
90 88% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 Mar 2018
90 88% Streetwise (1984) - Rated 16 Mar 2018
60 40% Z (1969) - Rated 11 Mar 2018
80 73% Eternity and a Day (1998) - Rated 11 Mar 2018
60 40% The Place Promised in Our Early Days (2004) - Rated 10 Mar 2018