shadow93__

shadow93
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2017
Location: Sarab, Tabriz , Iran
Bio: Cᴏᴀʟɪɴɢ ᴜɴᴅᴇʀ ᴛʜᴇ ʀᴀɪɴ sᴇᴀʀᴄʜɪɴɢ ғᴏʀ ᴀ ᴅʀᴇᴀᴍ ...

more Recent Ratings

Check out shadow93__'s...

80 59% Girl with a Pearl Earring (2003) - Rated 02 Dec 2017
80 59% Blue Valentine (2010) - Rated 02 Dec 2017
70 35% La La Land (2016) - Rated 02 Dec 2017
70 35% Beauty & the Briefcase (2010) - Rated 02 Dec 2017
80 59% Burlesque (2010) - Rated 02 Dec 2017
70 35% Dear John (2010) - Rated 02 Dec 2017
100 95% Black Swan (2010) - Rated 02 Dec 2017
70 35% The Time Traveler's Wife (2009) - Rated 02 Dec 2017
80 59% Finding Neverland (2004) - Rated 02 Dec 2017
80 59% Revolutionary Road (2008) - Rated 02 Dec 2017