sevdacim

sevdacim
Film Freak - 924 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2010
Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings

92 86% Good Luck to You, Leo Grande (2022) - Rated 10 Nov 2022
92 86% Hereditary (2018) - Rated 10 Nov 2022
90 79% The Human Voice (2021) - Rated 10 Nov 2022
96 94% Love, Deutschmarks and Death (2022) - Rated 10 Nov 2022
93 88% Sick of Myself (2022) - Rated 10 Nov 2022
89 73% The Breadwinner (2017) - Rated 07 Jan 2022
95 91% Toni Erdmann (2016) - Rated 05 Jul 2021
90 79% Submarino (2010) - Rated 05 Jul 2021
89 73% Fish Tank (2009) - Rated 23 May 2021
90 79% Beautiful Boy (2018) - Rated 17 Apr 2021