serin

serin
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2022
Location: rom, Italy

more Recent Ratings

70 18% The Tale of King Crab (2021) - Rated 08 Jun 2024
83 51% Saw (2004) - Rated 08 Jun 2024
100 94% Beautiful Beings (2022) - Rated 16 Apr 2023
80 38% Monsieur Lazhar (2011) - Rated 18 Feb 2023
80 38% Let the Right One In (2008) - Rated 18 Feb 2023
80 38% Captains Courageous (1937) - Rated 18 Feb 2023
75 25% Amici per la pelle (1955) - Rated 18 Feb 2023
90 82% Together (2000) - Rated 11 Feb 2023
80 38% Triangle of Sadness (2022) - Rated 21 Jan 2023
85 65% Play (2011) - Rated 21 Jan 2023