Seppskit

seppskit
Movie Buff - 482 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: Germany

more Recent Ratings

75 66% Men & Chicken (2015) - Rated 07 Mar 2022
40 25% Love and Monsters (2020) - Rated 21 Jun 2021
65 55% The 13th Warrior (1999) - Rated 21 Jun 2021
60 49% Ghost in the Shell (1995) - Rated 21 Jun 2021
20 13% Honest Thief (2020) - Rated 21 Jun 2021
10 8% Independence Day: Resurgence (2016) - Rated 21 Jun 2021
10 8% Men in Black: International (2019) - Rated 21 Jun 2021
50 38% A Walk Among the Tombstones (2014) - Rated 21 Jun 2021
20 13% Army of the Dead (2021) - Rated 21 Jun 2021
65 55% Sörensen hat Angst (2020) - Rated 05 Jun 2021