Selma Zengin
Recent Ratings
Check out Selma Zengin's...
90 92% | Red Rocket (2021) - Rated 11 Nov 2024 |
87 50% | Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) - Rated 03 Nov 2024 |
87 50% | Tangerine (2015) - Rated 29 Oct 2024 |
86 38% | Grand Tour (2024) - Rated 27 Oct 2024 |
90 92% | The Second Act (2024) - Rated 26 Oct 2024 |
88 71% | The Substance (2024) - Rated 25 Oct 2024 |
90 92% | The Seventh Seal (1957) - Rated 22 Oct 2024 |
90 92% | The Mirror (1975) - Rated 22 Oct 2024 |
80 9% | Alien: Romulus (2024) - Rated 18 Oct 2024 |
80 9% | Midnight Express (1978) - Rated 06 Oct 2024 |