seanbizz

seanbizz
Film Freak - 579 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2014
Location: York, Pennsylvania, USA

more Recent Ratings

Check out seanbizz's...

89 78% Bernie (2012) - Rated 14 Mar 2014
87 68% Major League (1989) - Rated 14 Mar 2014
80 25% The Number 23 (2007) - Rated 14 Mar 2014
91 89% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 14 Mar 2014
73 6% What Happens in Vegas... (2008) - Rated 14 Mar 2014
76 11% Step Up (2006) - Rated 14 Mar 2014
84 46% Grease (1978) - Rated 14 Mar 2014
59 0% White Chicks (2004) - Rated 14 Mar 2014
68 3% Home Alone 3 (1997) - Rated 14 Mar 2014
82 33% Just Married (2003) - Rated 14 Mar 2014