scenthr

scenthr
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2008
Bio: Something...

more Recent Ratings

73 46% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 23 Mar 2008
78 69% The Bourne Identity (2002) - Rated 23 Mar 2008
70 36% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 23 Mar 2008
75 54% The Ring (2002) - Rated 23 Mar 2008
74 51% Lord of War (2005) - Rated 18 Mar 2008
72 42% Predator 2 (1990) - Rated 12 Mar 2008
30 4% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 12 Mar 2008
68 30% The Pink Panther (2006) - Rated 12 Mar 2008
39 8% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 12 Mar 2008
32 5% Dr. Dolittle (1998) - Rated 12 Mar 2008