Saygin
Bio: always appreciates a good movie...
Recent Ratings
Check out Saygin's...
79 59% | Climax (2018) - Rated 03 Feb 2019
"nicer if you are into electronic music, dancing and club scene..."
|
84 69% | Playtime (1967) - Rated 02 Feb 2019 |
58 8% | Dredd (2012) - Rated 28 Jan 2019 |
50 3% | Deep Blue Sea (1999) - Rated 28 Jan 2019 |
70 30% | Equilibrium (2002) - Rated 28 Jan 2019 |
78 54% | Moon (2009) - Rated 28 Jan 2019 |
62 14% | Home Alone 3 (1997) - Rated 28 Jan 2019 |
74 48% | Blood Diamond (2006) - Rated 28 Jan 2019 |
88 85% | Arachnophobia (1990) - Rated 28 Jan 2019 |
80 64% | Blue Jasmine (2013) - Rated 28 Jan 2019 |