sarahgrima

sarahgrima
Movie Buff - 443 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2012
Location: St Kilda, Victoria, Australia

more Recent Ratings

Check out sarahgrima's...

75 51% The Conjuring (2013) - Rated 05 Mar 2022
70 32% Annabelle (2014) - Rated 05 Mar 2022
45 4% The Hunt for Red October (1990) - Rated 05 Mar 2022
75 51% Last Night in Soho (2021) - Rated 30 Dec 2021
50 5% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 06 Dec 2020
75 51% The Illusionist (2006) - Rated 28 Nov 2020
72 43% Tenet (2020) - Rated 28 Nov 2020
68 22% The Usual Suspects (1995) - Rated 28 Nov 2020
60 10% Natural Born Killers (1994) - Rated 28 Nov 2020
75 51% Cast Away (2000) - Rated 28 Nov 2020