SandaruVish
Recent Ratings
Check out SandaruVish's...
90 55% | The Night Agent (2023) - Rated 26 May 2023 |
97 98% | The Diplomat (2023) - Rated 26 May 2023 |
87 41% | The Gray Man (2022) - Rated 13 Aug 2022 |
80 16% | Squid Game (2021) - Rated 13 Aug 2022 |
85 30% | Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 13 Aug 2022 |
70 10% | The Matrix Resurrections (2021) - Rated 13 Aug 2022 |
80 16% | Tenet (2020) - Rated 13 Aug 2022 |
95 88% | Zero Dark Thirty (2012) - Rated 29 Nov 2017 |
97 98% | 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) - Rated 29 Nov 2017 |
70 10% | Dunkirk (2017) - Rated 20 Nov 2017
"Not Good for Nolan, Just a story with things happening. Plot is not interesting"
|