Samsa

samsa
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2017
Location: Turkey

more Recent Ratings

80 26% Ae Dil Hai Mushkil (2016) - Rated 07 Aug 2017
80 26% P.S. I Love You (2007) - Rated 07 Aug 2017
85 48% Life as We Know It (2010) - Rated 07 Aug 2017
90 70% Love Me If You Dare (2003) - Rated 07 Aug 2017
90 70% The Lake House (2006) - Rated 07 Aug 2017
85 48% Step Up Revolution (2012) - Rated 07 Aug 2017
85 48% Step Up (2006) - Rated 07 Aug 2017
85 48% The Intern (2015) - Rated 07 Aug 2017
90 70% 12 Angry Men (1957) - Rated 07 Aug 2017
90 70% Yeh Jawaani Hai Deewani (2013) - Rated 07 Aug 2017