SamGrounds

samgrounds
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2013
Location: Worcestershire, UK
Bio: 16

more Recent Ratings

90 80% The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Rated 18 Dec 2013
"Billy Mitchell is a wanker. But my god he has great hair."
80 48% Frost/Nixon (2008) - Rated 16 Dec 2013
90 80% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 15 Dec 2013
80 48% Toy Story (1995) - Rated 11 Dec 2013
80 48% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 11 Dec 2013
85 64% Louis Theroux: The Most Hated Family in America (2007) - Rated 11 Dec 2013
"shocking"
90 80% Psycho (1960) - Rated 10 Dec 2013
90 80% Inglourious Basterds (2009) - Rated 10 Dec 2013
65 17% Hot Fuzz (2007) - Rated 10 Dec 2013
80 48% Shaun of the Dead (2004) - Rated 10 Dec 2013