Sadogorn
Bio: My Favourite Actor: Tom Cruise
My Favourite Film: The Last Samurai
My Favourite Film: The Last Samurai
Recent Ratings
Check out Sadogorn's...
81 60% | A Man Called Otto (2023) - Rated 17 Dec 2023 |
74 22% | Evil Dead Rise (2023) - Rated 23 Apr 2023 |
76 31% | Creed III (2023) - Rated 06 Apr 2023 |
85 83% | John Wick: Chapter 4 (2023) - Rated 30 Mar 2023 |
78 40% | American Sniper (2014) - Rated 30 Mar 2023 |
77 35% | Undisputed III: Redemption (2010) - Rated 30 Mar 2023 |
81 60% | Irreversible (2002) - Rated 11 Jan 2023 |
81 60% | Beautiful Boy (2018) - Rated 07 Jan 2023 |
77 35% | Reality Bites (1994) - Rated 22 Aug 2022 |
81 60% | Two Days, One Night (2014) - Rated 08 Aug 2022 |