Saberror
Recent Ratings
Check out Saberror's...
85 84% | The Usual Suspects (1995) - Rated 09 Apr 2010 |
80 63% | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 09 Apr 2010 |
75 37% | Cast Away (2000) - Rated 09 Apr 2010 |
70 21% | Daredevil (2003) - Rated 09 Apr 2010 |
65 15% | Blades of Glory (2007) - Rated 09 Apr 2010 |
70 21% | Short Circuit (1986) - Rated 09 Apr 2010 |
80 63% | A History of Violence (2005) - Rated 09 Apr 2010 |
80 63% | Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 09 Apr 2010 |
65 15% | Howard the Duck (1986) - Rated 09 Apr 2010
"mostly rubbish...but i always thought the 'dark overlords of the universe' were cool..."
|
75 37% | The Transporter (2002) - Rated 09 Apr 2010 |