Ryuu

ryuu
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 19 Dec 2013

more Recent Ratings

85 69% Amadeus (1984) - Rated 14 Jan 2017
77 48% The Road (2009) - Rated 14 Jan 2017
87 73% Donnie Darko (2001) - Rated 14 Jan 2017
65 17% Sin City: A Dame to Kill For (2014) - Rated 14 Jan 2017
89 79% Prendimi l'anima (2002) - Rated 23 Aug 2014
69 19% Red Dragon (2002) - Rated 23 Aug 2014
92 90% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Aug 2014
80 60% Every Time We Say Goodbye (1986) - Rated 18 Aug 2014
83 67% Titanic (1997) - Rated 14 Jul 2014
90 84% The Wind Rises (2013) - Rated 14 Jul 2014