ruuddick

ruuddick
Film Freak - 509 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2023
Location: Vietnam

more Recent Ratings

Check out ruuddick's...

80 48% The Hunt for Red October (1990) - Rated 03 Jan 2023
90 81% Goodfellas (1990) - Rated 03 Jan 2023
90 81% Dances with Wolves (1990) - Rated 03 Jan 2023
80 48% Twin Peaks (1990) - Rated 03 Jan 2023
70 18% Sherlock Holmes (2009) - Rated 03 Jan 2023
90 81% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 03 Jan 2023
70 18% Like Stars on Earth (2007) - Rated 03 Jan 2023
60 5% Judas and the Black Messiah (2021) - Rated 03 Jan 2023
70 18% Nomadland (2020) - Rated 03 Jan 2023
90 81% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 03 Jan 2023