Rulke55

rulke55
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2012
Location: UK

more Recent Ratings

100 96% Oldboy (2003) - Rated 25 Apr 2012
89 64% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 25 Apr 2012
96 84% WALL·E (2008) - Rated 25 Apr 2012
87 57% Pineapple Express (2008) - Rated 25 Apr 2012
100 96% Screamers (1995) - Rated 25 Apr 2012
89 64% Saw (2004) - Rated 25 Apr 2012
73 28% The Shining (1980) - Rated 25 Apr 2012
68 19% Saw II (2005) - Rated 25 Apr 2012
89 64% Dead Space: Downfall (2008) - Rated 15 Apr 2012
96 84% Being John Malkovich (1999) - Rated 14 Apr 2012