Rosa Schwanz

rosa_schwanz
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2021
Location: Egypt

more Recent Ratings

Check out Rosa Schwanz's...

40% The King (2019) - Rated 02 Nov 2021
64% Shame (2011) - Rated 16 Jul 2021
40% Suspiria (1977) - Rated 13 Jul 2021
10% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 31 Mar 2021
7% Unstoppable (2010) - Rated 31 Mar 2021
87% Paris, Texas (1984) - Rated 31 Mar 2021
87% Persona (1966) - Rated 31 Mar 2021
78% Mommy (2014) - Rated 31 Mar 2021
64% The Animatrix (2003) - Rated 31 Mar 2021
78% Angel's Egg (1985) - Rated 31 Mar 2021