RonnieHarris

ronnieharris
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 31 May 2015
Location: USA

more Recent Ratings

94 86% Neighbors 2: Sorority Rising (2016) - Rated 21 Jun 2016
94 86% Scream 4 (2011) - Rated 08 May 2016
86 44% Scream 3 (2000) - Rated 08 May 2016
89 64% Scream 2 (1997) - Rated 08 May 2016
96 93% Scream (1996) - Rated 08 May 2016
85 38% The Grudge (2004) - Rated 28 Apr 2016
84 30% Ride Along (2014) - Rated 22 Apr 2016
83 24% Evil Dead (2013) - Rated 22 Apr 2016
92 77% Bad Teacher (2011) - Rated 19 Apr 2016
84 30% The Amityville Horror (2005) - Rated 12 Apr 2016