RollBones67
Bio: I, am a MAJOR film buff, so I'm glad to have an account on this site.
Recent Ratings
Check out RollBones67's...
97 54% | Inside Out (2015) - Rated 17 Aug 2015
"Some fun parts, but I found it rather dull..."
|
95 36% | Face/Off (1997) - Rated 30 Jun 2015 |
92 24% | Minority Report (2002) - Rated 30 Jun 2015 |
89 16% | Rise of the Guardians (2012) - Rated 30 Jun 2015 |
94 30% | Tangled (2010) - Rated 20 Jun 2015 |
95 36% | The Princess Diaries (2001) - Rated 20 Jun 2015 |
98 72% | Christmas Vacation (1989) - Rated 13 Jun 2015 |
99 89% | Lincoln (2012) - Rated 13 Jun 2015 |
98 72% | Captain Phillips (2013) - Rated 13 Jun 2015 |
100 97% | A Grand Day Out with Wallace and Gromit (1989) - Rated 09 Jun 2015 |