rlasevitz

rlasevitz
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2024
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out rlasevitz's...

85 39% Elevator to the Gallows (1958) - Rated 04 Sep 2024
93 79% Burning (2018) - Rated 03 Sep 2024
90 68% After Hours (1985) - Rated 28 Aug 2024
88 57% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 28 Aug 2024
95 87% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 28 Aug 2024
85 39% Piaffe (2022) - Rated 28 Aug 2024
60 1% Memento (2001) - Rated 27 Aug 2024
85 39% Poor Things (2023) - Rated 26 Aug 2024
85 39% Attenberg (2010) - Rated 26 Aug 2024
87 54% Paterson (2016) - Rated 26 Aug 2024