RIKINPATEL
Bio: I like Mind Blowing Movies Like Inception, Prestige, Fight Club etc.
Recent Ratings
Check out RIKINPATEL's...
95 35% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 03 Jul 2015 |
100 82% | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 02 Jul 2015 |
94 10% | Furious 7 (2015) - Rated 02 Jul 2015 |
90 3% | Life of Pi (2012) - Rated 02 Jul 2015 |
98 60% | Mr. Nobody (2009) - Rated 02 Jul 2015 |
100 82% | 2012 (2009) - Rated 02 Jul 2015 |
95 35% | Jack Reacher (2012) - Rated 02 Jul 2015 |
95 35% | Her (2013) - Rated 02 Jul 2015 |
100 82% | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 02 Jul 2015 |
100 82% | Sherlock Holmes (2009) - Rated 02 Jul 2015 |