RezaTm

rezatm
Movie Buff - 260 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2016
Location: Iran

more Recent Ratings

72 22% Toni Erdmann (2016) - Rated 08 Feb 2017
70 14% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 08 Feb 2017
67 6% In a Better World (2010) - Rated 08 Feb 2017
65 5% Spectre (2015) - Rated 08 Feb 2017
75 37% Spotlight (2015) - Rated 08 Feb 2017
77 51% Tranquility in the Presence of Others (1973) - Rated 04 Dec 2016
82 85% Nakhoda Khorshid (1987) - Rated 04 Dec 2016
78 60% Ghessé hayé kish (1999) - Rated 04 Dec 2016
80 75% Kaghaz-e bikhat (2002) - Rated 04 Dec 2016
79 67% Travellers (1993) - Rated 04 Dec 2016