restaurador
Recent Ratings
Check out restaurador's...
74 60% | The Rock (1996) - Rated 07 Feb 2013
"great couple; one of the first "if a catch it at tv i watch it til the end, always" cage's movie."
|
65 47% | The Matrix Revolutions (2003) - Rated 07 Feb 2013
"good fxs; couldnt get the pace of the first film of the trilogy."
|
63 43% | Scary Movie (2000) - Rated 07 Feb 2013
"old school kinda absurd comedy"
|
86 72% | Star Trek (2009) - Rated 07 Feb 2013
"Star Trek lesson 3; fun, fun, fun!"
|
89 77% | Crash (2005) - Rated 07 Feb 2013
"hard to watch mixed storys"
|
90 81% | The Sixth Sense (1999) - Rated 07 Feb 2013
"A future classic."
|
55 12% | The Ladykillers (2004) - Rated 07 Feb 2013
"worst tom hanks ever"
|
59 22% | Sideways (2004) - Rated 07 Feb 2013
"well acted for a boring film"
|
60 27% | King Kong (2005) - Rated 07 Feb 2013
"couldnt duplicate the impact or magic of the original one."
|
55 12% | Click (2006) - Rated 07 Feb 2013
"Not the best Sandler, but a great Walken"
|