relsing

relsing
Movie Buff - 464 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2024
Location: Rio de Janeiro, RJ, Brazil

more Recent Ratings

60 48% American Fiction (2023) - Rated 16 Feb 2024
90 91% Snowpiercer (2014) - Rated 16 Feb 2024
100 97% Cyberpunk: Edgerunners (2022) - Rated 16 Feb 2024
20 5% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 16 Feb 2024
80 80% Society of the Snow (2023) - Rated 16 Feb 2024
100 97% Attack on Titan Chronicle (2020) - Rated 16 Feb 2024
80 80% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 16 Feb 2024
70 66% Batman Begins (2005) - Rated 16 Feb 2024
70 66% Ex Machina (2015) - Rated 16 Feb 2024
30 11% Five Nights at Freddy's (2023) - Rated 16 Feb 2024