relientk

relientk
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2006
Location: USA

more Recent Ratings

Check out relientk's...

65 10% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 14 Aug 2007
"Pretty bad as far as being a horror movie, but I found the story semi-interesting"
75 30% Win a Date with Tad Hamilton! (2004) - Rated 14 Aug 2007
"Mediocre predictable romantic comedy. But Topher Grace is fu nny in it :)"
100 85% White Chicks (2004) - Rated 14 Aug 2007
"FUNNY."
75 30% The Wedding Planner (2001) - Rated 14 Aug 2007
"It's cute but Matthew McCoughnahey (sp) is gross"
90 65% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 14 Aug 2007
"Classic"
80 45% Finding Forrester (2000) - Rated 14 Aug 2007
"Not a BAD movie, just kind of slow and sometimes boring"
100 85% Edward Scissorhands (1990) - Rated 14 Aug 2007
"Classic :)"
85 55% Bowling for Columbine (2002) - Rated 14 Aug 2007
"Interesting"
65 10% Blue Crush (2002) - Rated 14 Aug 2007
"Lame"
100 85% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 14 Aug 2007
"HILARIOUS"