rebhuhn

rebhuhn
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2012
Location: Bern, Switzerland

more Recent Ratings

90 82% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 15 Feb 2014
90 82% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 13 Jan 2013
75 48% The Ides of March (2011) - Rated 28 Oct 2012
75 48% Stardust (2007) - Rated 06 Sep 2012
20 3% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 06 Sep 2012
90 82% La fille du puisatier (2011) - Rated 06 Sep 2012
85 72% Millennium (2010) - Rated 06 Sep 2012
65 29% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 06 Sep 2012
90 82% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 06 Sep 2012
40 10% Northanger Abbey (2007) - Rated 06 Sep 2012