raullalves

raullalves
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2014
Location: Dublin, Ireland

more Recent Ratings

Check out raullalves's...

90 46% Match Point (2005) - Rated 27 Jun 2014
95 71% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 27 Jun 2014
95 71% To Rome with Love (2012) - Rated 27 Jun 2014
90 46% Manhattan (1979) - Rated 27 Jun 2014
95 71% Mango Yellow (2002) - Rated 27 Jun 2014
90 46% A Febre do Rato (2011) - Rated 27 Jun 2014
95 71% Neighbouring Sounds (2012) - Rated 27 Jun 2014
"Fantastic!!!"
90 46% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 27 Jun 2014
85 33% Taxi Driver (1976) - Rated 27 Jun 2014
75 10% Raging Bull (1980) - Rated 27 Jun 2014