Rassi
Recent Ratings
Check out Rassi's...
92 93% | The Departed (2006) - Rated 14 Aug 2007 |
48 14% | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Rated 14 Aug 2007 |
52 20% | My Super Ex-Girlfriend (2006) - Rated 14 Aug 2007
"It was ok, but nothing spectacular. Could have been a lot better."
|
65 37% | Superman Returns (2006) - Rated 14 Aug 2007 |
52 20% | The Break-Up (2006) - Rated 14 Aug 2007 |
75 53% | X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007 |
42 11% | The Da Vinci Code (2006) - Rated 14 Aug 2007
"If I hadn't read the book, I would have been very lost. It was ok but nothing spectacular. Too long."
|
84 69% | United 93 (2006) - Rated 14 Aug 2007 |
95 98% | Electric Dreams (1984) - Rated 14 Aug 2007
"Great Soundtrack as well!"
|
68 43% | Twins (1988) - Rated 14 Aug 2007 |