ragaelus

ragaelus
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2022
Location: Brazil

more Recent Ratings

Check out ragaelus's...

75 31% Piggy (2022) - Rated 02 Aug 2023
75 31% Incantation (2022) - Rated 02 Aug 2023
95 93% You Won't Be Alone (2022) - Rated 02 Aug 2023
25 3% Choose or Die (2022) - Rated 02 Aug 2023
100 97% Skinamarink (2023) - Rated 02 Aug 2023
85 68% M3GAN (2023) - Rated 28 Jun 2023
85 68% Infinity Pool (2023) - Rated 28 Jun 2023
25 3% From Black (2023) - Rated 28 Jun 2023
75 31% Evil Dead Rise (2023) - Rated 28 Jun 2023
50 13% The Black Phone (2022) - Rated 28 Aug 2022