Rafterman

rafterman
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2014

more Recent Ratings

74% A Christmas Story (1983) - Rated 30 Apr 2014
"I adore it."
74% Almost Famous (2000) - Rated 30 Apr 2014
10 93% Aliens (1986) - Rated 30 Apr 2014
"Obviously awesome."
10 93% Casino Royale (2006) - Rated 30 Apr 2014
"Fantastic."
19% Die Another Day (2002) - Rated 30 Apr 2014
"Unfortunate."
74% A Clockwork Orange (1971) - Rated 30 Apr 2014
"A classic."
24% The Godfather: Part III (1990) - Rated 30 Apr 2014
"What happened?"
53% Gone Baby Gone (2007) - Rated 30 Apr 2014
"Great."
10 93% Planet of the Apes (1968) - Rated 30 Apr 2014
"Epic. Classic."
74% Ed Wood (1994) - Rated 30 Apr 2014
"The best of Tim Burton's films. Awesome."