quendiljt

quendiljt
Movie Buff - 324 Film Ratings
Member Since: 31 May 2013
Location: USA

more Recent Ratings

88 64% Arrival (2016) - Rated 21 Jan 2019
95 90% The Twilight Zone (1959) - Rated 13 Jan 2019
85 45% West Side Story (1961) - Rated 25 Mar 2016
88 64% Inherit the Wind (1960) - Rated 18 Oct 2015
89 68% Eat Drink Man Woman (1994) - Rated 07 Apr 2015
88 64% Big Night (1996) - Rated 09 Feb 2015
85 45% Stardust (2007) - Rated 09 Feb 2015
88 64% The Wind Rises (2013) - Rated 11 Jan 2015
77 18% Casino Royale (1967) - Rated 06 Jan 2015
82 31% Interstellar (2014) - Rated 31 Dec 2014