psanket307
Bio: very dry and frustrated person
Recent Ratings
Check out psanket307's...
80 63% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 08 Feb 2017
"classic"
|
1 9% | 12 Years a Slave (2013) - Rated 08 Feb 2017
"no need to recommend this yes nominated for oscar"
|
90 90% | Shooter (2007) - Rated 08 Feb 2017
"i like shoot related movie .. always and mark wholeburg"
|
80 63% | Thor (2011) - Rated 08 Feb 2017
"classic movie"
|
1 9% | Men in Black II (2002) - Rated 08 Feb 2017
"worst movie ever"
|
90 90% | Avatar (2009) - Rated 08 Feb 2017
"best movie ever"
|
60 22% | Final Destination 3 (2006) - Rated 08 Feb 2017
"good movie"
|
70 36% | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Rated 08 Feb 2017
"good one but not upto expected"
|
80 63% | Forrest Gump (1994) - Rated 08 Feb 2017
"classic movie"
|
80 63% | Saw (2004) - Rated 08 Feb 2017
"classic movie"
|