PrestonV20

prestonv20
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2023
Location: USA

more Recent Ratings

80 62% Creed III (2023) - Rated 08 Nov 2023
85 78% Creed (2015) - Rated 08 Nov 2023
80 62% Creed 2 (2018) - Rated 08 Nov 2023
40 5% Rocky V (1990) - Rated 08 Nov 2023
75 42% Rocky Balboa (2006) - Rated 08 Nov 2023
80 62% Cliffhanger (1993) - Rated 08 Nov 2023
75 42% Rambo (2008) - Rated 08 Nov 2023
75 42% Rocky IV (1985) - Rated 08 Nov 2023
80 62% First Blood (1982) - Rated 08 Nov 2023
80 62% Rocky (1976) - Rated 08 Nov 2023