pier.croce

piercroce
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2019
Location: Italy

more Recent Ratings

Check out pier.croce's...

93 59% Misery (1990) - Rated 03 Feb 2019
92 54% Trainspotting (1996) - Rated 03 Feb 2019
88 31% The Loved Ones (2010) - Rated 03 Feb 2019
90 44% Ghostbusters (1984) - Rated 03 Feb 2019
68 7% Dirty Dancing (1987) - Rated 03 Feb 2019
99 85% Voyage of Time: Life's Journey (2016) - Rated 03 Feb 2019
93 59% The Tree of Life (2011) - Rated 03 Feb 2019
60 4% Titanic (1997) - Rated 03 Feb 2019
94 64% Inception (2010) - Rated 03 Feb 2019
89 36% Da grande (1987) - Rated 03 Feb 2019