pidiks
Recent Ratings
Check out pidiks's...
85 66% | Edge of Tomorrow (2014) - Rated 14 Nov 2024 |
90 83% | The Terminal (2004) - Rated 14 Nov 2024 |
86 76% | Jurassic Park (1993) - Rated 09 Jun 2023 |
91 88% | All In (2003) - Rated 09 Jun 2023
"Adventures of a couple in a two separate path connecting from time to time. They come across to luck multiple times and lose it again, especially the boy. A great romance mini series"
|
71 45% | Kuroko's Basketball (2012) - Rated 09 Jun 2023
"There are a lot of iconic scenes and characters but some parts of the scenario are annoyingly repetitive. Overall it is a great anime, more preferable than fight style ones."
|
95 97% | Your Name. (2016) - Rated 09 Jun 2023 |
86 76% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 09 Jun 2023 |
79 50% | The Social Network (2010) - Rated 09 Jun 2023 |
84 59% | Parasite (2019) - Rated 09 Jun 2023 |
92 92% | Sherlock (2010) - Rated 09 Jun 2023 |