petronele

petronele
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2014
Location: Lithuania

more Recent Ratings

Check out petronele's...

67 25% Captain Fantastic (2016) - Rated 04 Oct 2016
90 90% Alien (1979) - Rated 04 Oct 2016
80 69% Swiss Army Man (2016) - Rated 04 Oct 2016
90 90% A Clockwork Orange (1971) - Rated 01 Oct 2016
93 96% Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Aug 2016
70 36% The Get Down (2016) - Rated 17 Aug 2016
90 90% The Departed (2006) - Rated 12 Aug 2016
79 66% Bullitt (1968) - Rated 12 Aug 2016
89 85% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 12 Aug 2016
75 51% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 12 Aug 2016