peter_1888

peter1888
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2014
Location: Madrid, Madrid, Spain

more Recent Ratings

Check out peter_1888's...

83 57% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 03 Sep 2014
73 49% The Browning Version (1994) - Rated 03 Sep 2014
78 55% Lola Montès (1955) - Rated 03 Sep 2014
92 67% The Earrings of Madame de... (1953) - Rated 03 Sep 2014
93 68% Le Plaisir (1952) - Rated 03 Sep 2014
96 80% The Browning Version (1951) - Rated 03 Sep 2014
67 44% Caught (1949) - Rated 03 Sep 2014
85 60% Letter from an Unknown Woman (1948) - Rated 03 Sep 2014
96 80% Double Indemnity (1944) - Rated 03 Sep 2014
95 73% The Reckless Moment (1949) - Rated 03 Sep 2014